Початок

n1620.jpg

КУРІНЬ КУЛЬТУРИ Й ІНФОРМАЦІЇ

Завдання:

заохочення учнів до творчого розвитку, піклування про їхнє культурно-естетичне виховання; надання школярам інформації щодо подій у школі, їхніх прав та обов’язків.

Форми роботи:

1. Піклування про естетичне виховання школярів, розвиток їхніх художніх здібностей.

2. Організація роботи творчих гуртків, конкурси талантів, вечори відпочинку, виставки художньої творчості.

3. Пропаганда норми культури поведінки, правил етикету.

4. Організація і проведення традиційних свят і загальношкільних заходів.

5. Участь у художньому оформленні школи.

6. Організація і проведення ігр та конкурсів з учнями молодших класів, допомога в проведенні святкових ранків.

7. Пропаганда серед школярів знання основних законів і нормативних документів про їхні права та обов’язки.

8. Проведення роботи по вивченню учнями основних прав дитини, затвердженими конвенцією ООН.

9. Підтримка порядку у школі.

10. Висвітлення інформації у газеті «Шкільний вісник».

11. Інформування класних колективів про події у закладі.

12. Випуск бюлетенів та плакатів до свят.

13. Спостереження за роботою колективів класів та проведення підсумків у класних щоденниках.

14. Висвітлення своєї роботи на загальношкільних зборах.

КУРІНЬ КУЛЬТУРИ Й ІНФОРМАЦІЇ
Titul_kozaki-e1603265556443.jpg

КУРІНЬ ЗДОРОВ'Я

Завдання:

об’єднання зусиль для формування в учнів любові до здорового способу життя, залучення їх до внутрішнього туризму.

Форми роботи:

1. Турбота про зміцнення здоров’я учнів.

2. Турбота про якість харчування школярів.

3. Проведення профілактичної роботи щодо запобігання вживання учнями наркотиків, алкоголю, куріння.

4. Залучення учнів до занять у спортивних секціях школи.

5. Забезпечення участі у спортивних змаганнях, організація спортивних змагань, свят, конкурсів.

6. Пропаганда здорового способу життя.

7. Участь у розробці плану роботи пришкільного оздоровчого табору влітку, організація в ньому спортивно-оздоровчих заходів, змагань, турпоходів, поїздок тощо.

8. Організація та проведення туристичних походів, екскурсій.

9. Співпраця зі спортивними секціями, школами міста.

10. Співпраця з організаціями, центрами туристичного спрямування.

КУРІНЬ ЗДОРОВ'Я
1435234813_v-ataky.jpg

КУРІНЬ ОСВІТИ І НАУКИ

Завдання:

підвищення якості навчальних досягнень учнів школи, організація роботи з зацікавленням учнів до вивчення усіх навчальних предметів, розширення кругозору, формування власного світогляду, виховання в учнів почуття відповідальності за своє навчання, старанності, потреби в знаннях

Форми роботи:

1. Співпраця з учителями-предметниками, класними керівниками, активна участь в організації і проведенні предметних тижнів, олімпіад.

2. Рейд-перевірка виконання учнями письмових домашніх завдань, щоденників. Заслуховування результатів на загальношкільних зборах згідно з планом роботи.

3. Контроль результатів навчальних досягнень, щомісячне рапортування про якість навчання кожного класу.

4. Індивідуальна робота з учнями, що навчаються на початковому рівні; допомога в планування їхнього робочого дня при виконанні домашніх завдань у разі потреби (прикріплення сильнішого учня).

5. Засоби покарання порушників дисципліни на уроках, відвідання цих учнів вдома.

6. Звіт навчальних досягнень – 1 раз на місяць.

КУРІНЬ ОСВІТИ І НАУКИ
8kartina1.jpg

КУРІНЬ МИЛОСЕРДЯ

Завдання:

об’єднання зусиль для добрих і корисних справ, виховання поваги до старших і любові до сім’ї

Форми роботи:

1. Активна допомога в проведенні благодійних акцій, ярмарок.

2. Допомога учням з особливими освітніми потребами.

3. Піклування про молодших школярів.

4. Співпраця з благодійними фондами, громадськими організаціями.

5. Організація та проведення «Трудових десантів».

6. Догляд за дбайливим поводженням зі шкільним майном.

7. Організація та догляд за станом території школи.

КУРІНЬ МИЛОСЕРДЯ
gf.jpg

КУРІНЬ ЗОВНІШНЬОГО ПРОСТОРУ

Завдання:

консолідація зусиль на благо навчального закладу, піклування про честь і авторитет установи

Форми роботи:

1. Турбота про репутацію навчального закладу.

2. Співпраця з державними та комерційними організаціями, центрами, фондами, товариствами міста, області.

3. Безпосередня присутність  на міжшкільних, міських, регіональних, обласних та всеукраїнських заходах як прямих представників учнівської громадськості школи.

4. Допомога у висвітленні новин на сайті закладу.

5. Інформування ЗМІ про події, що відбудуться в школі.

КУРІНЬ ЗОВНІШНЬОГО ПРОСТОРУ