top of page

Безпечний інтернет: просвітницька робота з учнями 8–9 класів

  • 22 квіт.
  • Читати 1 хв

У Білоцерківській гімназії № 7 інспектором ССОБ Новиковою К.Р. проведено інтерактивні заняття з учнями 8-их та 9-их класів на тему: «Кібербулінг, безпека в інтернет-мережі».

Під час заходів учні ознайомилися з основними видами та проявами кібербулінгу, його наслідками, а також дізналися, що подібні дії можуть вчинятися як між однолітками, так і щодо інших учасників освітнього процесу. Наголошено на відповідальності за такі правопорушення.

Окрему увагу приділено правилам безпечної поведінки в інтернеті, захисту персональних даних та алгоритму дій у разі небезпечних ситуацій. Учням роз’яснено, куди звертатися за допомогою.

Заняття пройшли у формі активного спілкування та сприяли формуванню відповідального ставлення до безпеки в цифровому середовищі.

Коментарі


Юридична адреса:

бульвар Олександрійський, 40
м. Біла Церква, Київська область, 09100

© 2025
Білоцерківська гімназія-початкова школа №7
імені генерал-полковника Геннадія Воробйова
Білоцерківської міської ради Київської області

Телефон: +38 (093) 597-29-96

Електроннa адресa: school07@ukr.net

bottom of page