top of page

Ефективне навчання через розваги в умовах НУШ: інтерактивні платформи та їх застосування

2 грудня в Білоцерківській гімназії №7 відбулося засідання круглого столу з теми: «Ефективне навчання через розваги в умовах НУШ: інтерактивні платформи та їх застосування».

Педагоги поділилися досвідом роботи з цифровими інструментами, які надають можливість учителю мотивувати дітей, підвищити якість знань здобувачів освіти, організовувати доступність навчання, забезпечувати освітній процес інформаційно-комунікаційними технологіями.

Учителі різних освітніх галузей представили найпопулярніші освітні платформи, які допомагають навчати граючись.

Заєць Б.П. презентував ресурси, які полегшують підготовку вчителя інформатики до уроку, дають можливість швидко перевірити засвоєні знання.

Цікавим був досвід вчителя мистецтва Волошенко О.І., яка запросила присутніх у подорож різноманітними цифровими застосунками, показала незвичайну можливість для учнів пограти на віртуальних музичних інструментах.

Дементьєва О.І. звернула особливу увагу на використання на уроках англійської мови можливостей штучного інтелекту, сервісів Kahoot, Quizlet, що насамперед забезпечують можливості для формувального навчання. Створюючи флеш-картки, учитель надалі може використати їх для різних цілей: можливість вдома вивчити терміни, дати, слова; створити тести; запустити гру на уроці.

Масальська Г. А. розповіла, як через використання LearningАpps можна закріплювати набуті знання учнів початкової школи.

Попова Л.В., учитель української мови та літератури, презентувала практичні поради щодо застосування інтерактивних платформ.

Швая О.П. поділився цікавими ігровими формами роботи на уроках біології, які сприяють поєднанню потенціалу ресурсів із традиційними педагогічними прийомами, дозволяють створити ефективні, цікаві, сучасні уроки.

Отже, гра забезпечує перехід від пізнавальної мотивації до появи потреби в знаннях та їх практичного застосування, вона сприяє активізації розумових процесів, підвищенню інтересу до навчання, тренуванню пам’яті, логічному міркуванню. Але всі учасники заходу дійшли згоди в одному: гра не заради гри, а заради навчання.



Comments


Юридична адреса:

бульвар Олександрійський, 40
м. Біла Церква, Київська область, 09100

© 2021
Білоцерківська гімназія-початкова школа №7
імені генерал-полковника Геннадія Воробйова
Білоцерківської міської ради Київської області

Телефон: +38 (0456) 38-35-95

Електроннa адресa: school07@ukr.net

bottom of page